DON'T CARE

11. september 2012 at 14:48 | Lily* |  JUST SOME OF MY LITTLE TALKS
VÁŽNĚ MĚ NEZAJÍMÁ, JESTLI SI TENHLE ČLÁNEK PŘEČTEŠ, NEBO JESTLI HO JEN PŘEJEDEŠ OČIMA A DO KOMETÁŘŮ HODÍŠ ODKAZ NA SVŮJ BLOG.

TVOJE BLBOST.

STOJÍ ZA TO.Nepíšu, nekreslím, nezpívám. Ne pro lidi.
Nemám nijak velkou potřebu zviditelňovat se. Rozhodně si samu sebe nedokážu přestavit jako hollywoodskou star. Fakt ne. Teda jo, ale nelíbilo by se mi to. Vlastně by se to asi nelíbilo nikomu.
A proto nepíšu tenhle článek.
A neočekávám hodnocení.

Yiruma - A River Flows in You

..

Objala rukama svoje kolena a zdvihla koutky úst do úsměvu. Nějaký kluk jí podal láhev s vínem. Opatrně na ní položila ruku, dost daleko od té jeho. Zvedl k ní oči. Uhnula pohledem a přitáhla si láhev k sobě. Otočil se. Rychle víno předala dál. Obrátil se obličejem zpátky k ní. Znovu se usmála, tentokrát i ukázala zuby. Krátce na ni kývl, zadíval se na jednu z tančících holek a vrátil se na parket. Dívala se na ně, na tváři ztuhlý šťastný úsměv. Na mikině se jí objevila vlhká skrvna. Nevěnovala tomu pozornost. Začal hrát ploužák a někdo ji vyzval. Objala ho kolem krku a zavřela oči. Ucítila na sobě něčí pohled. Odhrnula si vlasy z očí. Byl to on, tančil s tou holkou a usmíval se na ní. Taky se usmála. Hudba dohrála, protáhl se k ní a chvíli se na ní mlčky díval. Ucítila známý tlak uvnitř sebe, něco v ní ji trhalo na kusy. Bolest ji na chvíli ochromila, měla chuť brečet a řvát a utíkat. Usmála se. Sklopila oči k náramkům, se kterými si hrála. Další kapka se rozpila v drobnou skvrnku na šedé látce. Zeptal se jí, jestli s ním nechce na chvíli na vzduch. Souhlasila. Vyšli do nezvyklého ticha. Promnul si oči a vyhoupl se na zábradlí u silnice. "Jsem rád, že jsi v pohodě," řekl naléhavě. "Záleží mi na tom." Vyzývavě se na ní zazubil. Ticho je na chvíli obklopilo. Přemohla se. "Dík," vydechla prudce. Sama nevěděla, za co děkuje. Kousla se do rtu. Tázavě se na ní zadíval. Zavrtěla hlavou. "Fajn," přikývl, otočil se a rychle odešel. Začínala jí být zima, ale zůstala stát venku. Slzy na její mikině se spojily v jednu velkou vlhkou skrvnu, která začala prosakovat látkou. Z prokousnutého rtu jí stekla kapka krve a vpila se do slz. Naposledy zvedla hlavu. "Nemáš vůbec zač," zašeptala do tmy.

..

Ne, fakt jsem si to nevymyslela. Kdybych si to vymyslela, v nejsmutnějším momentě začne pršet. A ta holka se nakonec zabije. Což neudělá. Jinak by dost těžko napsala tenhle článek.

Btw, prokousnutej ret dost bolí. Vážně.

Lily.
 

3 people judged this article.

Comments

1 nikol nikol | 2. october 2012 at 14:59 | React

No mě se to náhodou líbí. I když je to smutné a možná by měla bojovat, protože je v ní víc, než si myslí..

2 Lily* Lily* | Web | 2. october 2012 at 15:30 | React

nikol.. Díky.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement